© Все права защищены. Изготовитель: компания Serif.  Условия использования | Политика конфиденциальности      

12 жовтня у Вербівській ЗОШ відбувся захід, присвячений Дню захисника України та Дню Українського козацтва.   Керував підготовкою свята  вчитель Захисту Вітчизни  Лисенко В. І. З гарним настроєм та вбрані у святкові вишиванки учні та вчителі зібралися на шкільному подвір’ї. Присутні були і гості: командир 116-го батальйону територіальної оборони, учасник бойових дій майор Безверхий С. О.; учасник АТО на Сході України, працівник Пологівського райвійськкомату Фартушний І. М.; волонтер, головний спеціаліст Пологівської РДА з питань освіти та культури Устименко А. О.; житель села Вербового воїн-інтернаціоналіст Дацінько В. В.

Учні 11 класу урочисто підняли синьо-жовтий стяг під звучання Гімну України.  Після офіційних привітань відбулися змагання,  в яких взяли участь дві збірні команди хлопців 1-11 класів «Гетьмани» та «Запоріжці» на чолі з капітанами-ройовими Кухтяком Н. та Редьком В.. Програма передбачала девізи команд, різноманітні спортивні конкурси, творчі завдання та історичну вікторину. Хлопці  вибороли право називатися козаками, показавши швидкість, спритність, кмітливість, знання історії і традицій українського козацтва, і довели, що в єдності - сила. Навіть коли треба з’їсти козацьку кашу чи виконати гопак.

Важко було суддям визначитись, хто ж все – таки найсильніший? Та за результатами всіх проведених конкурсів та змагань перемогла  команда  «Запоріжці» з перевагою в 1 бал.

Впродовж усіх випробувань хлопців підтримували дівчата. Подарунком були пісні у виконанні шкільної вокальної.

Усі присутні із захопленням спостерігали за стройовими вправами дівчат з команди, яка в м.Запоріжжі представляла Пологівський район в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»).

Після змагань та урочистого читання козацької присяги всі бажаючі мали змогу поласувати смачними варениками.

Харченко Марина

 

 

Tel. (06165)38140 E-mail. verbivsko@gmail.com

Розклад